WULKANIZACJA

W naszym warsztacie oferujemy wymianę opon na felgach stalowych oraz aluminiowych w samochodach osobowych i dostawczych. Wykonujemy wyważanie komputerowe. Naprawiamy przebite opony i dętki. Na życzenie naszych Klientów przechowujemy drugie komplety kół. W bogatej ofercie sprzedaży proponujemy nowe opony różnych producentów w wielu rozmiarach. Jeżeli danego zestawu nie ma w naszym magazynie, to błyskawicznie sprowadzamy go na zamówienie.

HAKI HOLOWNICZE

Działalność zaczynaliśmy w firmie AHS pod fachowym okiem inż. Ireneusza Urbańskiego w Warszawie przy ul. Biedronki (dzielnica Wilanów) gdzie zajmowaliśmy się i produkcją i montażem haków.

Jest to aspekt naszej działalności, w którym mamy ponad 20-letnie doświadczenie. W tej chwili montujemy gotowe haki renomowanych producentów krajowych i zagranicznych jak: Steinhof, AUTO HAK ze Słupska, HAKPOL Imioła, HAK-POL Bizub, BOSAL, BRINK, WESTFALIA oraz ocynkowane w całości haki słowackiej firmy GALIA.

Proponujemy haki z kulami odkręcanymi na śruby, jak również z systemem wypinania automatycznego, co pozwala na szybki demontaż. Do większości nowych samochodów trzeba zamontować elektrykę z modułem zabezpieczającym komputer auta przed przeciążeniami. Montujemy wiązki uniwersalne jak i dedykowane.

Wszystkie haki sprzedawane i montowane przez AUTO MARCINIAK posiadają homologację oraz certyfikat z gwarancją. Samochód wyposażony w hak holowniczy jest gotowy do wspólnej jazdy z przyczepą. Prowadzimy wypożyczalnię (niezwykle korzystne stawki), a także oferujemy remonty i naprawy używanych przyczep towarowych. 

UKŁADY WYDECHOWE, TŁUMIKI

AUTO MARCINIAK oferuje kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej wymiany oraz naprawy układów wydechowych pojazdów. Zajmujemy się tłumikami (także sportowymi), katalizatorami, elastycznymi złączami czy strumienicami. Po naszych naprawach i wymianach cały układ pracuje prawidłowo przez długi czas. W ofercie sprzedażowej znajdują się produkty takich firm jak BOSAL, ASMET, POLMOSTRÓW, IZAWIT oraz ULTER SPORT. Nasi pracownicy pomagają dopasować odpowiednie i optymalne rozwiązania technologiczne wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

MECHANIKA SAMOCHODOWA

Bierzemy na warsztat samochody w najróżniejszym stanie technicznym. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu fachowców pozwalają na wykonanie pełnego zakresu napraw mechaniki pojazdowej oraz elektryki. Podejmujemy się napraw: głównych i bieżących silników (rozrządy, układy chłodzenia, całościowe remonty), zawieszenia (wahacze, drążki, amortyzatory, łożyska), układów hamulcowych i wiele, wiele więcej.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

BAGAŻNIKI ROWEROWE

Proponujemy eleganckie, niezwykle stabilne i łatwe w montażu bagażniki przeznaczone do przewozu rowerów na haku holowniczym samochodu. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm WESTFALIA, THULE oraz PERUZZO.

Są to rozwiązania bardzo łatwe w obsłudze. Opatentowane mocowania są uniwersalne i pasują do większości haków holowniczych, a w szczególności tych, które dobieramy i montujemy w naszym warsztacie.  Proponujemy sprawdzone rozwiązana na każdą kieszeń. Oferujemy doradztwo w wyborze i montaż odpowiedniego haka holowniczego (także w wersji automatycznej) wraz z dodatkowym gniazdem 12 V, a także dobór odpowiedniego bagażnika.