Auto Marciniak

Bagażniki rowerowe

Przechowywanie bagażników rowerowych, w szczególności w wariancie z mocowaniem na hak holowniczy wymaga sporej przestrzeni. Nie oznacza to bynajmniej, że osoby które nie dysponują garażem lub inną formą przestrzeni do przechowywania bagażnika rowerowego muszą rezygnować z możliwości wybrania się na wycieczkę za miasto. Z myślą o kierowcach, którzy nie zwyczajnie nie mają gdzie przechowywać swojego bagażnika rowerowego lub wyjeżdżają z rowerami tak rzadko, że nie opłaca im się kupować własnego bagażnika AutoMarciniak oferuje bagażniki rowerowe na wynajem.

Naszym Klientom oferujemy niezwykle proste w montażu, a zarazem komfortowe w użytkowaniu i bardzo pojemne bagażniki rowerowe montowane na hak holowniczy. Bagażniki rowerowe na hak holowniczy są o wiele pojemniejsze od bagażników dachowych, dzięki czemu umożliwiają jednoczesny transport kilku rowerów nawet bardzo małym samochodem.

Wynajem bagażników rowerowych Warszawa

Ofertę wynajmu bagażników rowerowych kierujemy do kierowców z terenu miasta Warszawa, w szczególności z dzielnic Ursus i Włochy. Oferujemy dogodne warunki najmu krótkoterminowego oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

bagażniki rowerowe Warszawa

ADRES

AUTO MARCINIAK
Milanowska 6
02-487 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00 

KONTAKT

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755
automarciniak@gmail.com
 

Dane kontaktowe

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755  (natychmiastowy kontakt)
automarciniak@gmail.com

Created with Mobirise