Auto Marciniak

Wymiana zawieszenia

KOMPLEKSOWA NAPRAWA ZAWIESZENIA - WARSZAWA

Zawieszenie to jeden z podstawowych układów samochodowych. Dzięki niemu możliwe jest odpowiednie prowadzenie kół pojazdu. Zawieszenie wpływa między innymi na komfort jazdy – tłumi wszelkie drgania oraz poprawia przyczepność do nawierzchni jezdni. Odpowiedni stan tego układu – zapewniany przez regularne kontrole oraz naprawy zawieszenia – wpływa na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Na zużycie zawieszenia wpływa między innymi jazda po trudnych, nierównych terenach. Jeżeli nagle zauważyłeś dziwne stukanie w samochodzie lub przechylenie jednego z kół, warto zdecydować się na wizytę u specjalisty samochodowego.

Naprawa i wymiana zawieszenia – Auto Marciniak

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie kontroli, naprawy i wymiany zawieszenia wpływa na jakość wykonywanych usług. W pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone elementy motoryzacyjne – części zamienne najlepszych producentów. Wymiana zawieszenia w warsztacie Auto Marciniak wiąże się także z prawidłowym ustawieniem kół, które wykonujemy na miejscu.

Zaufały nam już setki zadowolonych klientów – dzisiaj Ty możesz dołączyć do tego grona!

Wśród naszych usług znajduje się także serwis opon oraz wymiana i naprawa tłumików. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej w zakładce „Kontakt”. Możesz też odwiedzić nas osobiście – stacjonarnie działamy w Warszawie, w dzielnicy Włochy, przy ulicy Milanowskiej 6. Zapewnia to komfortowy dojazd z Ursusa, Ochoty, Mokotowa i innych rejonów miasta.

naprawa zawieszenia Warszawa

ADRES

AUTO MARCINIAK
Milanowska 6
02-487 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00 

KONTAKT

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755
automarciniak@gmail.com
 

Dane kontaktowe

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755  (natychmiastowy kontakt)
automarciniak@gmail.com

Created with Mobirise