Auto Marciniak

 - Haki holownicze

Działalność zaczynaliśmy w firmie AHS pod fachowym okiem inż. Ireneusza Urbańskiego w Warszawie przy ul. Biedronki (dzielnica Wilanów) gdzie zajmowaliśmy się i produkcją i montażem haków.

Jest to aspekt naszej działalności, w którym mamy ponad 20-letnie doświadczenie. W tej chwili montujemy gotowe haki renomowanych producentów krajowych i zagranicznych jak: Steinhof, AUTO HAK ze Słupska, HAKPOL Imioła, HAK-POL Bizub, BOSAL, BRINK, WESTFALIA oraz ocynkowane w całości haki słowackiej firmy GALIA.

Proponujemy haki z kulami odkręcanymi na śruby, jak również z systemem wypinania automatycznego, co pozwala na szybki demontaż. Do większości nowych samochodów trzeba zamontować elektrykę z modułem zabezpieczającym komputer auta przed przeciążeniami. Montujemy wiązki uniwersalne jak i dedykowane.

Wszystkie haki holownicze sprzedawane i montowane przez AUTO MARCINIAK posiadają homologację oraz certyfikat z gwarancją. Samochód wyposażony w hak holowniczy jest gotowy do wspólnej jazdy z przyczepą. Prowadzimy wypożyczalnię (niezwykle korzystne stawki), a także oferujemy remonty i naprawy używanych przyczep towarowych. 

ADRES

AUTO MARCINIAK
Milanowska 6
02-487 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00 

KONTAKT

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755
automarciniak@gmail.com
 

Dane kontaktowe

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755  (natychmiastowy kontakt)
automarciniak@gmail.com

mobirise.com site software