Auto Marciniak

Wymiana tłumików

Sprawny i poprawnie działający układ wydechowy to gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Komfortowa jazda powinna przebiegać bez nietypowych spadków mocy silnika.

W odpowiedzi na dość powszechne problemy z układem wydechowym nasz warsztat samochodowy oferuje usługi takie jak: naprawa tłumików, wymiana tłumików, montaż tłumików.

Dlaczego sprawne tłumiki są tak ważne?

Tłumiki to najważniejsze elementy układu wydechowego. Przede wszystkim wpływają na redukcję hałasu silnika oraz odprowadzają spaliny z układu. Wszelkie nieprawidłowości w działaniu tłumika mogą być podstawą do niedopuszczenia pojazdu do użytku w ruchu drogowym. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku niewłaściwego oczyszczenia spalin i niespełnienia norm związanych z ochroną środowiska. Jeżeli spaliny, które wydobywają się z pojazdu, mają nietypowy, ciemny kolor, może to być znak, że konieczna będzie naprawa lub wymiana tłumika.

Wymiana tłumików – jak zapobiegać?

Podstawową czynnością, o której powinien pamiętać każdy kierowca, jest regularna kontrola układu wydechowego. Sprawdzanie jego stanu pozwoli dokonać niezbędnych korekt i prostych napraw, tym samym pozwalając uniknąć poważnych awarii. Dzięki temu można zapobiec sytuacjom, w których nieprawidłowości w obrębie wydechu są rozległe, że konieczna jest wymiana tłumików.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy naprawa tłumików jest dla nas czynnością standardową, którą na co dzień wykonujemy w warsztacie. W pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz specjalistyczny sprzęt. Korzystamy też z części najlepszych producentów na rynku.

Montaż i wymiana tłumików - Warszawa, Włochy, Ochota

Jeżeli interesuje Cię naprawa lub montaż tłumików – skontaktuj się z naszymi pracownikami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie. Proponujemy także inne profesjonalne usługi. Są to między innymi: naprawa opon czy montaż haków samochodowych. Nasz warsztat znajduje się na ulicy Milanowskiej 6. Dogodne położenie sprawia, że z jego usług korzystają nie tylko mieszkańcy okolicznych dzielnic – Włochy, Ursus, Ochota – ale praktycznie cała Warszawa. Dołącz do grona naszych klientów!

wymiana tłumików Warszawa

ADRES

AUTO MARCINIAK
Milanowska 6
02-487 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00 

KONTAKT

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755
automarciniak@gmail.com
 

Dane kontaktowe

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755  (natychmiastowy kontakt)
automarciniak@gmail.com

Created with Mobirise