Auto Marciniak

Wulkanizacja i serwis opon

Zajmujemy się różnymi typami ogumienia. Wymieniamy zarówno opony na felgach stalowych, jak i aluminiowych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Usługą, którą wykonujemy najczęściej, jest komputerowe wyważanie opon związane z sezonową wymianą ogumienia. Ponadto prowadzimy sprzedaż opon różnych producentów. Oferta dopasowana jest do indywidualnych wymagań każdego klienta. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze ogumienia dopasowanego do modelu samochodu. Jeżeli aktualnie nie mamy produktu, który Cię interesuje – sprowadzimy go tak szybko, jak to możliwe.

Zadbaj o swoje opony już dzisiaj - wulkanizacja

Jednym z filarów naszej oferty jest także serwis opon - naprawiamy uszkodzone opony i dętki. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i specjalistyczną wiedzę. Wieloletnie doświadczenie w zakresie motoryzacji wpływa na szybkość wykonywanych zleceń, przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Warsztat samochodowy Auto Marciniak to gwarancja fachowej usługi i bezpieczeństwa na drodze. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie - dla nas wulkanizacja to coś więcej niż standardowe zlecenie. Nie boimy się nowych wyzwań. Dbamy także o to, by oferować konkurencyjne stawki za usługi – w zakładce „Cennik” znajdziesz aktualne informacje na ten temat.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, które dotyczą wulkanizacji lub serwisu opon – skontaktuj się z naszymi pracownikami. Na stronie internetowej w zakładce „Kontakt” znajduje się specjalny formularz - wystarczy, że go uzupełnisz. Możesz także zadzwonić lub wysłać maila.

Wymiana opon - Warszawa, Ochota, Ursus

Nasz warsztat samochodowy znajduje się w Warszawie przy ulicy Milanowskiej 6. Obsługujemy przede wszystkim klientów z okolicznych dzielnic: Włochy, Ursus, Mokotów, Ochota. Proponujemy także inne usługi wykonywane przez nasz zakład. Należą do nich m.in.: montaż, naprawa i wymiana tłumików, wymiana zawieszenia czy montaż haków holowniczych.

Zadbamy o Twój samochód kompleksowo!

wulkanizacja Warszawa

ADRES

AUTO MARCINIAK
Milanowska 6
02-487 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00 

KONTAKT

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755
automarciniak@gmail.com
 

Dane kontaktowe

TEL. (22) 863 88 43
KOM. 606 815 755  (natychmiastowy kontakt)
automarciniak@gmail.com

Designed with Mobirise templates